FAQ - Pomoc

Zasady wymiany i zwrotów zakupionych w sklepie Gothic Dream towarów są uregulowane zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U z 2014 r., poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny. Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić produkt Sprzedawcy.
 • Wymiana
  Jeśli pragniesz wymienić zakupiony u nas towar napisz na adres sklep@gothicdream.eu w przeciągu 14 dni od otrzymania przez Ciebie przesylki. Jeżeli zamówiony przez Ciebie rozmiar nie pasuje możesz dokonać wymiany towaru na taki sam w innym rozmiarze lub inny artykuł po wyrównaniu różnicy w cenie produktu.


 • Zwroty

  Z towaru zakupionego w naszym sklepie możesz zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
  Jednak tylko wtedy, gdy produkt nie  został w żaden sposób zniszczony. Towar należy zapakować i zabezpieczyć tak, aby w czasie transportu nie uległ uszkodzeniu i odesłać na adres Gothic Dream, Zamoyskiego 49/20, 03-801 Warszawa. Gothic Dream dokona zwrotu pieniedzy w przeciągu 14 dni  od momentu odstąpienia od umowy. Użytkownik dokonuje zwrotu na swój koszt. O zamiarze zwrotu prosimy poinformować Gothic Dream przed odesłaniem towaru za pomocą poczty elektronicznej na adres sklep@gothicdream.eu. Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu oraz informację o sposobie zwrotu pięniedzy. Sugerujemy podpisane oświadczenie o rezygnacji z zakupu wraz z danymi rachunku, na który zostaną wysłane pieniądze za zwrócony towar.


  UWAGA!
  Gothic Dream nie odbiera żadnych przesyłek wysyłanych do nas "za pobraniem".

 • Reklamacje

  Reklamacje należy zgłaszać na adres sklep@gothicdream.eu Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi standardowo 14 dni. Reklamacje towarów, które uległy zniszczeniu w wyniku naturalnego zużycia lub nieprawidłowego użytkowania są przez nas zazwyczaj rozpatrywane negatywnie.

  UWAGI DOTYCZĄCE REKLAMACJI BUTÓW !
  Buty firmy Demonia/Pleaser/Fantasma oferowane przez sklep Gothic Dream w większości wykonane są ze skóry ekologicznej i innych sztucznych materiałów, które z ze swej natury są o wiele mniej trwałe od skóry naturalnej. Większośc obuwia wymienionych marek posiada kilku lub nawet klikunastocentymetrowe podeszwy tzw platformy. Buty o takiej podeszwie ze względu na jej konstrukcje i ciężar nie powinny być poddawane nadmiernym obciążeniom. W szczególności nie należy w nich biegać, skakać ani tańczyć. Obuwie tego rodzaju jest bardziej narażone na odklejanie podeszwy a nawet jej pęknięcia lub odpadnięcie niż obuwie o zwykłej podeszwie. Butów pokrytych lakierem nie należy używać podczas mrozu. Buty firmy Demonia/Pleaser/Fantasma ze względu na swój charakter są mniej trwałe niż obuwie klasyczne i szybciej ulegają zużyciu.

Copyright © 2018 Gothic Dream Shop. Zen Cart Powered by WebProjektowanie.pl