Tabele Rozmiarów

TABELE ROZMIARÓW OBUWIA FIRMY PLEASER
(PLEASER, DEMONIA, BORDELLO, FUNTASMA)

STARA TABELA ROZMIARÓW DEMONIA/PLEASER

shoesizetable

NOWA TABELA ROZMIARÓW DEMONIA/PLEASER (Zaokrąglona)

shoesizetable

Przybliżone długości w cm są identyczne dla rozmiarów USA w obu tabelach. Firma Pleaser, by zaokraglić swoją rozmiarówkę zmieniła jedynie sposób przeliczania rozmiarów USA na rozmiary EURO.Rzeczywiste rozmiary obuwia pozostały bez zmian. Według informacji producenta stara tabela jest bardziej dokładna.

Rozmiary butów marek Demonia i Pleaser są zazwyczaj podane w numeracji europejskiej i oryginalnej amerykańskiej. Na tabeli można porównać jakim rozmiarom w innych skalach światowych odpowiada ten amerykański, a także porównać z długością w centymetrach. Powyższa tabela jest tabelą podaną przez producenta butów, który jednak zastrzega, że jej wartości są przybliżone, ponieważ nie istnieje jeden, powszechnie akceptowany system przeliczania rozmiarów. Rozmiary butów mogą się również nieznacznie różnić ze względu na model, co wynika z kształtu buta.Z naszego doświadczenia i opinii naszych klientów wynika, ze kozaki warto zamawiać o pól numera lub numer większe niż buty na platformach, które zazwyczaj posiadają szerokie i wysokie czuby.
Kupując u nas niczym nie ryzykujesz. Jeśli zdarzyłoby się, że wybierzesz nieodpowiedni rozmiar masz pełne prawo do zwrotu lub wymiany na inny rozmiar.Więcej informacji na ten temat w dziale "Zwroty i wymiana"


Tabele rozmiarów dla odzieży marki Phaze
Tabele rozmiarów damskich.

womensizetable


womensizetable

Należy mierzyć się bez ubrania i według następujących zasad:
Biust: w najszerszym miejscu
Talia: w najwęższym miejsu
Biodra: Około 20cm poniżej taliiTabela rozmiarów męskich.
mensizetables

Należy mierzyć się bez ubrania.

Tabela rozmiarów dla odzieży marki Spiral Direct
spiral direct size table


Tabela rozmiarów dla gorsetów marki Burleska


burleska size table

Wymiary podane są w calach ( 1 cal = 2,54 cm)

Copyright © 2018 Gothic Dream Shop. Zen Cart Powered by WebProjektowanie.pl